Další část programu oslav obce za námi.
- před 8 minutami
- Minut čtení: 1
Další část programu oslav obce za námi. 🍀
Tentokrát jsme se všichni setkali za velmi horkého odpoledne v areálu FK Baník Ratíškovice, kde byl pestrý program i občerstvení pro všechny. 🫶🏼
Ti nejodvážnější z nás, konkrétně dvojka Šupálek & Kopl, vyběhli dokonce v dresu Baníku na hřiště. Zahráli si proti Sigi teamu a samozřejmě je nechali vyhrát. 😀
Děkujeme všem organizátorům i návštěvníkům, bylo to krásné odpoledne, na které budeme dlouho vzpomínat. ❤️





Komentáře