top of page

Další část programu oslav obce za námi.

  • před 8 minutami
  • Minut čtení: 1

Další část programu oslav obce za námi. 🍀

Tentokrát jsme se všichni setkali za velmi horkého odpoledne v areálu FK Baník Ratíškovice, kde byl pestrý program i občerstvení pro všechny. 🫶🏼

Ti nejodvážnější z nás, konkrétně dvojka Šupálek & Kopl, vyběhli dokonce v dresu Baníku na hřiště. Zahráli si proti Sigi teamu a samozřejmě je nechali vyhrát. 😀

Děkujeme všem organizátorům i návštěvníkům, bylo to krásné odpoledne, na které budeme dlouho vzpomínat. ❤️



 
 
 

Komentáře


bottom of page